Pobyty wypoczynkowo-rehabilitacyjne

 

 

 


OPINIE NASZYCH KLIENTÓW:

mówią o nas

W październiku 2017 roku wybraliśmy Centrum „Medimas” na obiekt noclegowy dla grupy z Obwodu Kaliningradzkiego biorącej udział w Wymianie Polsko-Rosyjskiej. Ośrodek w pełni spełnił wszelkie oczekiwania. Pokoje bardzo czyste i przytulne. Dodatkowym plusem był urokliwy aneks kuchenno-wypoczynkowy, gdzie można było wspólnie z grupą spędzić miłe wieczory, a także zakątek SPA- sauna, masaże itp. Wyżywienie iście domowe oraz pyszne. Dziękujemy przemiłej Właścicielce- Pani Magdzie, która z cierpliwością zadbała o każdy detal. Nasi Goście wyjeżdżali bardzo zadowoleni z pobytu. Bezapelacyjnie rekomendujemy Centrum Rehabilitacyjno-Wypoczynkowe Medimas.

Stowarzyszenie Kuźnia Inicjatyw Lokalnych w Lisewie.


Położenie w spokojnym miejscu, w środku pola;), ale niedaleko zjazdu z autostrady. Duży, przestronny nowy budynek. Miła obsługa. Dostaliśmy pokój 3-os plus do użytku tylko dla nas wielki salon – kuchnię i łazienkę (choć obok był drugi pokój, ale pusty). Bardzo dobre śniadanie. Mały plac zabaw dla dzieci. Dużo miejsca do parkowania przy budynku

Marcin


Miejsce, w sam raz na odpoczynek z dala od miejskiego tłoku. Bardzo czyste, dobrze wyposażone pokoje. Przemiła obsługa, a stosunek jakości do ceny wręcz rewelacyjny. Tylko korzystać i odpoczywać. Gorąco polecam i zapewniam, że każdy będzie zadowolony.

Weronika


Bardzo miła obsługa, bardzo dobre śniadania.

Aleksandra

 

PIZZERIA NA ZAKRĘCIE